AK Parti’de büyük gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya meydan okudu

  • 9 Months ago
  • 0

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

“Milletimize verdiğimiz sözü tutmanın bahtiyarlığıyla karşınızda bulunuyorum. AK Parti teşkilatında görev almış herkese şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’de Örgütün faaliyetlerinde her seviyedeki kadrolarına hanımlara ve gençlere hususi önem veren tek parti AK Parti’dir. AK Parti sizlerle bugünlere geldi. Nice 17 senelere sizlerle ulaştıracağız.

AK Parti kağıt üzerinde 14 Ağustos 2001 tarihinde heyetmiş tek partidir. Kağıt üzerinde 60 kurucu üyeyle heyetmiş tek partidir. AK Parti’nin asıl kurucu milletimizin bizatihi kendisidir. AK Parti’nin en olduğunu anlayabilmek amaciyla evvel medeniyetimize ve tarihimize vakıf olabilmek gerekir. AK Parti başlangıçtır. AK Parti hicrettir.

BİZİ DOLARLA TEHDİT ETMEYE KALKIYORLAR

Birileri bizi Sanki ekonomi, yaptırım, kur, döviz, faiz, enflasyonla tehdit ediyor. Onlara diyoruz ki oyununuzu gördük ve alan okuyoruz. Biliyoruz ki iman varsa, imkan da vardır. Milletimiz bugüne civarindan nice ihanetleri, nice tuzakları hep imanıyla boğmuştur. Kısa çöpün uzunca çöpten hakkını tek vakit netlikle alacağına inandık, inanmayı sürdüreceğiz. Dünyayı sömürerek kendilerine refah düzeni kuranlara boyun eğmedik, eğmeyeceğiz. hemide cesareti hemide aklı var olan bu milletin karşısında duracak hiçbir fani güç tanımıyoruz. Hiç kimse bu milletle, bu ülkeyle oynamaya kalkmasın. ‘Ya olacağız, ya öleceğiz’ diyerek hedeflerimize doğru yürüyen tek milletiz.

ABD’YE GÖNDERME

Zahirde bize stratejik müsterek benzeri gözüküp de attığı her adımla bizi stratejik amaç haline getirmeye çalışanlara teslim olmadık olmayacağız.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir