Ankara’da 2’si Polis 5 Kişinin Yaralandığı Doğal Gaz Patlamasında Olay Yerinden İlk Görüntüler Geldi

  • 1 year ago
  • 0

Ankara’da intihar teşebbüsünde bulunan tek kişinin doğal gazı açık bırakması hasebiyle patlama oldu. Ankara Valiliği, olayda 2’si zabita 5 kişinin yaralandığını açıkladı.

İKNA ÇALIŞMALARI SIRASINDA PATLAMA alana GELDİ

Olay, saat 19.35 sıralarında Pursaklar kazasi Turgut Reis Caddesi’nde alana geldi. Boşanma aşamasında olduğu öğrenilen ve kimliği Daha tespit edilemeyen kişi, 1’inci kattaki evinde doğal gazı açarak hayatına nihayet saglamak istedi. yapı sakinlerinin havadis vermesiyle zabita ekipleri geldi. Polisler, intihara kalkışan kişiyi inandirma etmeye çalıştığı sırada patlama alana geldi.

2’Sİ POLİS 5 KİŞİ YARALANDI

Olaya müdahale eden ekipte görevli iki zabita memuru ve binada bulananlardan 3’ü yaralandı.

Patlama ile birlikte evin camları kırılırken, olay adina itfaiye ve sağlık ekipleri de derhal sevk edildi. Yaralılar, itfaiyenin merdivenli aracıyla haneden çıkarıldı. sağlık ekiplerinin olay yerinde evvel müdahalelerini yaptığı yaralılar, dahada ardindan çevredeki hastanelere derhal sevk edilerek tedaviye alındı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Olayla alakalı Ankara Valiliğinde yapılan izahta şöyle denildi:

“Kimliği Daha tespit edilemeyen ve boşanma aşamasında olduğu öğrenilen tek şahsın, inandirma edilmeye çalışıldığı esnada doğal gazı açarak intihara girişim etmesi neticesi patlama alana gelmiştir. İlk belirlemelere göre; olay adina ihbar üstüne geçen ekipte görevli iki zabita memuru ile aynı binada ikamet eden üç vatandaşımız patlamadan dolayı yaralanmıştır.”

İşte olay yerinden evvel fotoğraflar:

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir