Arda Turan’la Davalık Olan Berkay Şahin, Hayranlarının Önünde Yemin Etti

  • 7 Months ago
  • 0

Şarkıcı Berkay Şahin’i yaralama ve eşi Özlem Ada Şahin’i taciz ettiği iddiasıyla yargılanan ulusal futbolcu Arda Turan, Bir gün evvel hakim karşısına çıktı. Berkay’ın duruşmada aylık kazancının bin Lira olduğunu söylemesi üstüne yasamsal medyada reaksiyon yağmıştı. Aylık kazancı haberlerine açıklık getiren Berkay yaşadığı sıkıntılardan sonra, hayranlarıyla maneviyat buldu.

İLGİNÇ AÇIKLAMALARA İMZA ATTI

Önceki akşam tek organizasyon kapsamında Haliç Kongre Merkezi’nde oyun alani/sahne alan Berkay, duygusal anlar yaşadı ve enteresan açıklamalara imzasini attı.

“SİZLER SAYESİNDE dahada GÜÇLÜYÜM”

Kendisini yalnız bırakmayan hayranlarına seslenen Berkay, “Bu yağmurlu havada beni yalnız bırakmadığınız amaciyla Allah hepinizden razı olsun, teşekkür ederim. Sizler sayesinde dahada güçlüyüm, iyi ki varsınız” şeklinde konuştu.

“ŞEREFİM ÜZERİNE YEMİN EDERİM”

Konser esnasında müzikseverlerle dertleşen popçu, “Bundan sonrası yaşayacağım her günde, kızımın yüzünü yere düşürecek tek şey yapmayacağıma şerefim üstüne yemin ederim” dedi.

“BU yasamda HERKESTEN VAZGEÇİYORSUNUZ”

Futbolcu Arda Turan’la yaşadığı dövüş ile alakalı evvelki vakit duruşmaya çıkan Berkay, Yalnızca şarkı dile getirmek istediğini belirterek, “Kendi kendime ‘konuşma, şarkını su biçimde ve git’ diyorum, ama gönül el vermiyor. Burada gördüğüm size ve sahneye ihtiyacım vardı. uzunca uzun konuşmak istemiyorum, konuşacak tek şey yok. Her şey ortada ama şunu net olarak dile getirmek istiyorum. Bu yasamda herkesten vazgeçiyorsunuz, ama evladınızdan vazgeçemiyorsunuz” ifadelerini kullandı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir