Demet Akalın, Okan Kurt’la Kızı Hira’nın Babasız Büyümemesi İçin Barıştığını İtiraf Etti

  • 1 year ago
  • 0

Şarkıcı Demet Akalın, tek internet sitesi tarafından ‘2018 yılının en dobra ünlüsü’ seçilmesinin derhal peşinden yasamsal medya hesabından tek teşekkür metni yayınladı. Akalın, teşekkür metninde yakın vakit evvel barıştığı Okan Kurt’la kızı Hira’nın babasız büyümemesi amaciyla barıştığını itiraf etti.

“ANNEME laf GELMESİN DİYE ÖMRÜM TETİKTE GEÇTİ”

Ünlü şarkıcı eylül ayında tek celsede boşanıp geçtiğimiz günlerde barıştığı Okan Kurt’la ne amaciyla barıştığını şöyle anlattı: “2,5 yaşında babasız kaldım ben, hayat benim amaciyla hep ugras hep onay edilme hissiyle geçti. Anneme var olan sevgim ona laf gelmesin korkusundan hep tetikte geçti ömür…

“HİRA’MI BABA SEVGİSİNDEN cezali BIRAKMAMAK İÇİN”

O babasız geçen senelerde komşu çocukların akşamları Haneye gelen babaları benim içime, yüreğime hep koca koca oturdu. Şimdi Hira’mı baba sevgisinden yoksun bırakmamak amaciyla iki aydır yüzünü dahi görmek istemediğim Daha önceki eşimden ‘umut’u yoksun etmediğim amaciyla yemediğim perişan laf kalmadı. Hira’nın sulhma videosuna kurgu diyen kalpsizler dahi oldu. Aynı kalpsizler iki yaşında Hira namaz kıldığında da ‘kendi yaptırmıştır’ yazmışlardı.

“BU ÖDÜL ÇOK İYİ GELDİ”

Yazan yazdı, çizen çizdi ama benim samimiyetimi halkımın yüreğinden alamadılar. Bu mükafat tam da vaktinde tam da 12’den çok iyi geldi.”

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir