Donald Trump’ın şüphelendiği 12 isim

  • 10 Months ago
  • 0

.imgtaa {display: block;position: relative; } .imgtaa img{display: block;} .imgtaa span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtesh {display: block;position: relative; } .imgtesh img{display: block;} .imgtesh span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 40px;height: 35px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/esh.png’) no-repeat; } .imgta {display: block;position: relative; } .imgta img{display: block;} .imgta span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 37px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/aa.png’) no-repeat; } .imgtd {display: block;position: relative; } .imgtd img{display: block;} .imgtd span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 46px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/d.png’) no-repeat; } .imgti {display: block;position: relative; } .imgti img{display: block;} .imgti span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 51px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/i.png’) no-repeat; } .imgtr {display: block;position: relative; } .imgtr img{display: block;} .imgtr span{position: absolute;right: 0;bottom: 5px; width: 99px;height: 27px;display: block; background:url(‘https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ads/r.png’) no-repeat; }

Amerikan New York Times gazetesinin “isimsiz” olarak görüş bölümünde yayımlanan yazida AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Donald Trump amaç alındı.

TRUMP’A AHLAKSIZ DENİLDİ

Beyaz Saray’da Trump yönetiminden tek isminin yazdığı makalede, “Sorunun asıl kökeninde Başkan’ın ahlaklı olmayışı yatıyor” görüşü savunuldu.

TRUMP: UTANÇ VERİCİ

ABD Başkanı Trump ova amaciyla “utanç verici” sözlerini kullanırken, mevzubahis Yazıyı kaleme alan isminin kim olduğu heyecan ediliyor.

12 ŞÜPHELİ İSİM

ABD medyası Yazıyı kaleme alan mümkün 12 ismi yazdı.

İşte Melania Trump dahil AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı’na yakın 12 isim:

ADALET BAKANI JEFF SESSIONS

Amerikan CNN televizyonuna göre, şüphelilerden biri hak Bakanı Jeff Sessions. Sessions, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Trump’la halkoyu önünde belki de en çok anlaşmazlığa düşen isim. Hem de onuncu hafta Trump’ın Sessions’ın zekası ve aksanıyla dalga geçtiği alana çıkmıştı.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

ABD BAŞKAN YARDIMCISI MIKE PENCE:

Bir başka kuşkulu AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ reis yardımcısı Mike Pence. Pence aslında medyanın önünde Trump’ın hemide arkasında var olan ve ona destek veren tek ad olarak gözüküyor. ama perde arkasında çok hırslı tek siyasetçi olduğuna ve başkanlık koltuğuna göz diktiğine dikkat çekiliyor. New York Times’a bu Yazıyı kaleme alarak Trump’ı koltuğundan edip adina geçmeyi hedeflemiş olabileceği yorumları yapılıyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

SAVUNMA BAKANI JAMES MATTIS:

Savunma Bakanı James Mattis de şüpheliler arasında. Trump’la halkoyu önünde çok fazla görüş ayrılığına düşmese de Trump’ın görevden uzaklaştırdığı Daha önceki Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ve ak Saray genel Sekreteri John Kelly’le arasının çok iyi olduğu biliniyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

BEYAZ SARAY genel SEKRETERİ JOHN KELLY:

Bir başka kuşkulu de ak Saray genel Sekreteri John Kelly. O da makalenin yazarı olabilir. Trump’la Bir hayli sefer görüş ayrılığına düştü ve kamuoyuna yansıyan tek şekilde tartıştı. Hem de görevden alınabileceği konuşuldu. Kelly’nin AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Trump’ın ipini bu şekilde çekerek kendisinin koltuğunu savunmaya çalıştığı yorumları yapılıyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

İÇ GÜVENLİK BAKANI KIRSTJEN NIELSEN:

Amerika Birleşik Devletleri İç Güvenlik Bakanı Kirstjen Nielsen. Nielsen, Trump’la sık sık görüş ayrığı yaşayan Kelly’e yakın tek isim. Kendisinin de AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Trump’la arasının Bir hayli iyi olmadığı biliniyor. Hem de tek bakanlar heyeti toplantısında belgesiz göçmenler ile alakalı Trump’tan fırça yediği bunun üstüne istifayı düşündüğü ama ardindan kararından vazgeçtiği söyleniyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

ABD’NİN BM ÖZEL TEMSİLCİSİ NIKKI HALEY:

ABD’nin BM hususi temsilcisi Nikki Haley de şüphelilerden biri. O aslında Trump’ın en çok sevdiği isimler arasında ama Pence benzeri onunda çok hırslı olduğu konuşuluyor. Rusya ve Putin ile alakalı Trump’la değişik düşündüğü de biliniyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

TRUMP’IN RUSYA DANIŞMANI FIONA HILL:

Bir başka kuşkulu ise AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Donald Trump’ın Rusya danışmanı Fiona Hill. Hill’in de Rusya ile alakalı Trump’a göre dahada sertlik yanlısı olduğu söyleniyor. Fiona Hill’in tek başka özelliği ise, ak Saray Daha önceki Güvenlik Danışmanı Herbert Raymond McMaster’a çok yakın tek ad olması.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

TRUMP’IN DANIŞMANI KELLYANNE CONWAY:

ABD Başkanı Donald Trump’ın ak Saray Danışmanı Kellyanne Conway da fevkalade şüpheliler arasında. politika sahnesinde uzunca yıllardır var var olan Conway rüzgar ne istikamete yapıtsa o istikamete eğilmeyi iyi bilen tek kişi. Trump’a tepkilerin arttığı tek dönemde o da alışılmış olan şüpheliler arasında bulunuyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

BEYAZ SARAY DANIŞMANI DON McGAHN:

Beyaz Saray danışmanlarından Don McGahn da New York Times’a yazılan “isimsiz” makalenin kahramanı olabilir. Don McGahn’ın güzde görevinden ayrılmayı planladığı biliniyor. Bir hayli sefer Trump’la görüş ayrılığına düşen Don McGahn şüpheliler listesinde en üstte yer alıyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

ULUSAL GÜVENLİK DİREKTÖRÜ DON COATS:

Bir başka alışılmış olan kuşkulu ulusal Güvenlik Direktörü Dan Coats. Washington siyasetinde uzunca müddettir tesirli var olan Coats, Rus lider Vladimir Putin’in Washington’a çağrı edilmesi ile alakalı Trump’la görüş ayrılığı yaşadığı biliniyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

FIRST LADY MELANIA TRUMP:

Amerikan CNN televizyonuna göre, şüpheliler arasında First Lady Melania Trump da var. Trump’la gerilimli tek münasebet yaşan First Lady Melania Trump’ın böylesi tek intikama girişmiş olabileceği olasiligi az da olsa bulunuyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

“JAVANKA”LAR (IVANKA TRUMP VE DAMAT JARED KUSHNER):

“Javanka”lar da alışılmış olan şüpheliler arasında yer alıyor. “Javanka” Trump’in kızı Ivanka Trump ve güveyi Jared Kushner’in kisaltması. Her ikisi de Trump’a danışmanlık yapıyor. Ivanka Trump dahada evvel sesini babasına duyurmak amaciyla elinden geleni yapacağını söylemişti. Ama AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ Başkanı Trump’ın kızı ve damadına çok kulak asmadığı söyleniyor. “Javanka” çiftinin bu şekilde Trump’tan intikam almayı seçmiş olabileceği konuşuluyor.

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

New York Times’ta Trump’ı kızdıran isimsiz ova haberi

Donald Trump'ın şüphelendiği 12 isim

.mte20{ margin-top:-25px; z-index:1; } h6.timg{ float:right; height:25px; line-height: 25px; padding-left:5px; padding-right:5px; opacity:.8; font-size:10px!important; z-index:2; position:relative; background-color:#ebebeb; } .fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-25px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; } .catNw .nwItem h2 a{ width:98%!important; }

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir