Fatih Terim ve Mete Kalkavan Arasında Geçen Konuşma Ortaya Çıktı

  • 5 Months ago
  • 0

Galatasaray’ın hocası, hakeme “Diagne netlikle savunmanın gerisindeydi. TV’den izleyince göreceksin, ofsayt değildi” dedi. Sarı-Kırmızılı yetkililer ise Kalkavan’ı VAR’a bakmadığı amaciyla eleştirirken, “Pozisyonu izlese doğruyu görürdü” diye konuştu.

“EVE GİDİP TV’DEN İZLE, GÖRECEKSİN”

Cimbom’un Konya beraberliğinin derhal peşinden teknik patron Fatih Terim’in ortada hakem Mete Kalkavan ile yaşadığı diyalog çeşitli yorumlara neden olmuştu. Terim’in Kalkavan’a gösterdiği reaksiyon sırasındaki sözleri alana çıktı. Fatih Hoca’nın, Kalkavan’a, “Hocam Diagne’nin pozisyonu ofsayt değildi, gerideydi. Haneye gidince TV’den izle, sen de göreceksin” dediği öğrenildi.

RAKİBİN AYAĞI BİRAZ ÖNDE

Galatasaraylı yöneticilerin ise pozisyon sonrası ortada hakem Kalkavan’ın VAR ekranına gittikçe pozisyonu izlememesine reaksiyon gösterdiler. Sarı-Kırmızılılar, “Kalkavan VAR ile konuştuktan ardindan tek de pozisyonu izlemeliydi. Her ne civarindan ofsaytta çizgi çekilse de pozisyon bize göre temizdi. Konyalı oyuncunun ayağı dahada önde. Kalkavan da bunu ekrandan görebilirdi” ifadesini kullandılar.

İTİRAZ VAR, perişan laf YOK

Öte istikametten teknik patron Fatih Terim’in Kalkavan’a yaptığı itiraz hasebiyle PFDK’ya sevkedilip edilmeyeceği konusu da gündeme geldi. ama hakemin mücadele sonrası yazdığı raporda Fatih Hoca için, “Sadece itirazını dile getirdi. perişan laf bulunan tek sözü yoktu” diye yazdığı belirtildi. bu yüzden TFF haklar heyeti da Aslan’ın hocasını düzen Kurulu’na sevketmeye neden görmedi.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir