Hikayesiyle Türkiye’yi Sarsan Birgül’ün Annesi Canlı Yayında Kızının Uğradığı Tecavüzü Anlattı

  • 10 Months ago
  • 0

ATV’de Müge Anlı ile Tatlı kati programına katılan 24 yaşında olan Birgül Memiş’in hikâyesi Türkiye’yi sallamaya ayni ritimde devam ediyor. Birgül’ün akrabası tarafından tecavüze uğradığını annesi de onay etti.

17 YAŞINDA AKRABASI için TECAVÜZE UĞRADI

iki eş tek sevgili ve İzdivaç etme dışı tek bebek sahibi var olan Birgül Memiş’in mazisinden tek de tecavüz olayı çıktı. Müge Anlı Birgül’ün sırrını şöyle anlattı: “Birgül’e kızdığınızın farkındayım ama Bilgül’ün de çok değişik tek hayatı var. Çok açıklama ederek söyleyemiyoruz ama Birgül vaktinde tek akrabasının tecavüzüne uğramış. Bunu ailesi onay etmiyor. Brigül’ün yalan söylediğini düşünüyor ve sahip çıkmıyor. Birgül o vakit 17 yaşında ve Birgül’ü aile onay etmiyor dışlıyorlar. ardindan tek bay kardeşi de eş tek olaya maruz kalıyor. O çocuğunda hayatı kayıyor. bendeniz iki kardeşi tanıdım iki kardeşi de yitik.”

MÜGE ANLI: BABA OLARAK SAHİP ÇIKMAN GEREKİYOR

Birgül’ün babasına çağrı yapan Müge Anlı “Sen şimdi bizi arayıp çocuğun Birgül’e verilmesini istemediğini söylüyorsun. Ama şimdi bu iki çocuğun anlattığı da kusura bakma sende baba olarak sahip çıkman gerekiyor. ardindan bu çocuklar savuruyorlar tek dahada toparlanamıyorlar. ” açıklamalarını yaptı.

“TECAVÜZ EDEN AKRABAYI DEĞİL BENİ DÖVDÜLER”

Müge Anlı’nın bu açıklamasından ardindan gözyaşlarına boğulan Birgül ise “Belli olunmayacak benzeri değildi. Her yerim yara içerisindeydi. Annem dahil aynısını yaptı. Ailede hiç kimsede inanmadı hepsi akrabadan yana oldular. Bana susmamı söylediler bende işe gider benzeri haneden kaçtım. Sonrada severek evlenmedim Faruk’lada. Aslında niyetim Faruk’lada evli kalmak değildi. Ama Faruk ailesine yalan çıkmasın diye bu civarindan uzadı. Faruk bu civarindan uzatacağını söylemedi. Bu konuya girilmesini çok istemiyorum “

BABASI İDDİALARI REDDETTİ

canlı yayına bağlanan Birgül’ün babası Mustafa bey ise iddiaları reddederek “Ben her vakit yanındayım. Çocuğun hasta kisi olduğunda dahi bendeniz arabayla hastaneye getiriyordum. bunun benzeri tek şey varsa benden Niçin gizledin annenden neden gizledin.” dedi. Müge Anlı’nın “Siz Birgül’ün uğradığı istismardan haberli miydiniz?” sualine ise ” Hayır haberim yok. Onun akli dengesi yerinde değil. Kardeşiyle birlik yapıp tasarı kuruyorlar” açıklamasında bulundu.

ANNESİ CANLI YAYINA BAĞLANIP CİNSEL İSTİSMARA UĞRADIĞINI DOĞRULADI

canlı yayına bağlanan Birgül Annesi Nedime Hanım ise ” Birgül’ün cinsel istismara uğradığını sonradan öğrendim. Faruk’un her söylediği yalan. Birgül’ün üstüne kapıyı kilitlediği, belini kırdığı doğrudur. Birgül ne söylüyorsa doğrudur.” dedi.

EVLİYKEN BAŞKASIYLA İLİŞKİYE GİRİP ÇOCUK YAPTI

Birgül Memiş, Müge Anlı’ya evvel eşi Faruk Aydın’da velayeti var olan erkek çocuğunu almak amaciyla çıkmıştı. İddiasına göre bebek Faruk Aydın’ın değildi. Evliyken tek inşaat işçisi ile ilişkiye girmişti ve bebek ondan olmuştu. Faruk Aydın ise bugüne civarindan erkek çocuğunun kendisinden olduğunu bildiğini söylüyor.

MESAJ ATIP ÇOCUĞUN BENDEN OLMADIĞINI SÖYLEDİ

erkek çocuğunun kendisinden olmadığını Faruk Aydın nasıl öğrendiğini şöyle aktardı: “Bundan tek ay evvel bana ileti attı çocuğun benden olmadığını söyledi. Benim haberim yoktu bunun benzeri tek şey olduğundan. Haberim olsa boşardım.

“NE OLURSA OLSUN ÇOCUĞU VERMEM”

Hiç tek bay bunun benzeri tek vaziyette evliyken başka biriyle birlikte var olan kadınla ayni ritimde devam etmez. Çocuk benden Birgül yalan söylüyor. DNA testi yaptırmak istiyorum. Benden olmazsa da çocuğa bakmaya ayni ritimde devam etmek istiyorum. Bu vakte civarindan baktım bakmaya da ayni ritimde devam edeceğim. her halükarda çocuğu da vermem.”

OĞLUNA iki YILDIR BABAANNE BAKIYOR

Faruk Aydın eşi Birgül Memiş iki aylıkken onu terkedince bebeğe baksın diye memleketine gönüp onu annesine emanet etmiş. iki senedir minik çocuğu bakanimiz babaanne Songül Aydın ‘Oğlumun çocuğu dahi olmasa bendeniz o çocuğu öpüp başıma koydum. Ona bakacağım’ dedi. Songül Aydın, Birgül’ün çocuğun erkek çocuğundan olduğunu söylediğini aktardı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir