İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna Yeniden Mi Birlikte?

  • 9 Months ago
  • 0

Uğradığı silahlı hücum neticesi yıllardır İzmir’de yaşayan meşhur sanatçı İbrahim Tatlıses, Alsancak’ta tertemiz tek iş yeri dahada açtı. restoran açılışına Daha önceki eşi Derya Tuna, erkek çocuğu İdo Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak’la katılan İbrahim Tatlıses, röportajın tek bölümünde Daha önceki eşine ‘hanım’ diye seslenince akıllarda Sual işareti bırakmayı başardı.

“İZMİR’İ SEVİYORUM”

İzmir’e yerleştiğini ve artık İzmirli olduğunu belirten Tatlıses, medya mensuplarının “Sizi İzmir’e bağlayan nedir?” sualine “aşk” Cevabını verdi. Tatlıses, “Yerleşmekle kalmadım, herkesi buraya getirdim. İzmir’in aşkı, İzmir’e var olan sevgim. 35 sene buranın ekmeğini yedim ben; gördüm ki bendeniz 40 sene boşu boşuna yaşamışım. İzmir’i seviyorum, sevilmeyecek tek memleket değil” şeklinde konuştu.

“İSTANBUL BİTTİ HANIM”

Derya Tuna röportaj esnasında araya girerek, “Bir adet İstanbul’a açarsa ciğerci” derken, meşhur sanatçı, “İstanbul bitti hanım bitti. İstanbul’u kapatıyorum. Orada da var kebap salonu. Orayı buraya taşıyacağım” Cevabını verdi. Tatlıses’in Derya Tuna’ya bunun benzeri seslenmesi akıllara”Yeniden mi birlikteler” Sualini akıllara getirdi.

“O BENİM anne KRALİÇEMDİR”

İbrahim Tatlıses, tek programda 2001 seneninde boşandığı Daha önceki hayat arkadaşı Derya Tuna için, “İkimizin hanelerinde odalarımız var. Birbirimize saygıdan başka tek şey duymayız. O benim anne kraliçemdir, öyle de kalacak” demişti.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir