Komşusunun İç Çamaşırlarını Çalan Sapıktan Pişkin Savunma: Aşk Kurbanı Oldum

  • 7 Months ago
  • 0

şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) Gazimağusa İlçesi’nde komşusuna ait dahil çamaşırları çalan ve cinsel detayli mektuplar yazan Mehmet kuruluş isimli vatandaş, ‘cinsel taciz’ iddiası ile yargılanıyor. Mağdur kadının şikayeti ile gözaltına alınan Kurum’un çaldığı dahil çamaşırlarından tek tanesini giydiği, başka çamaşırları ise kazağının içinde gizlediği alana çıktı.

KOMŞUSUNUN İÇ ÇAMAŞIRLARINI ÇALDI

İddiaya göre Kurum, 14 Şubat sevgililer gününde komşusu var olan kadının avluda asılı üç dahil çamaşırını çaldı. 18 Şubat’ta da aynı kadına ‘cinsel içerikli’ mektuplar yazarak, camdan odasının içerisine atan adam, ismi açıklanmayan mağdur kadının şikayeti üstüne gözaltına alındı.

ÇAMAŞIRLARDAN BİRİNİ GİYDİĞİ alana ÇIKTI

Polis, Kurum’un üzerinde üç dahil çamaşırı buldu. Kurum’un dahil çamaşırlarından tek tanesini giydiği, ikisini de kazağının içinde gizlediği belirlendi.

“AŞK KURBANI OLDUM”

Zanlı, Gazimağusa’da talihsiz kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme kuşkulu Kurum’un yakalanmis şekilde yargılanmasına karar verdi. Mahkemede laf alan kuruluş da, “Çok pişmanım. Özür dilerim. Aşk kurbanı oldum, perişan niyetim yoktu” dedi.

Kaynak: DHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir