Pompalı tüfekle bastığı evde 1 kişiyi öldürdü, 6 kişiyi yaraladı

  • 10 Months ago
  • 0
Zonguldak’ın Ereğli kazasinda tek kişi, husumetli olduğu ailenin evinin önüne gelerek pompalı tüfekle ateş açtı. Açılan ateş neticesi 11 yaşında olan kız çocuğu hayatını kaybederken, aynı aileden 6 kişi de yaralandı.

Olay, Kdz. Ereğli kazasi Kıyıcak mahallesi Karacak Sokak’ta alana geldi. İddiaya göre, akraba var olan iki aile arasında takriben altı ay evvel kız kaçırma sebebinden husumet başladı. erken saatlerinde iki aile arasında başlayan münakaşa büyümeden sona erdi. Öğlen saatlerinde Tanju D. (22), Okan D. ve Emrah D. ile birlikte erken tartıştığı evin önüne gelen Şenol D., otomatik av tüfeği ile rastgele ateş açtı.

pompali

Tüfekten çıkan kurşunlar ile Sıla D. (11) başından ve göğsünden, Şener D. (23) ayağından, Şerife D. (59) kafasından ve göğsünden, Ziya D. (15) kasıklarından, Emrah D. (20) sol omzundan, Gökhan D. (20) göğsünden ve İmdat D. (38) sol bacağından yaralandı. Yaralılardan Sıla D. kaldırıldığı Alaplı hükümet Hastanesinde yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybederken, başka yaralılar kaldırıldıkları çeşitli hastanelerde rehabilitasyon altına alındı. Olayın derhal peşinden kaçan Şenol D. ve yanındaki akrabaları ise, zabita tarafından yapılan operasyonla kısa müddette silahlarıyla birlikte yakalandı.

 POMPALI TÜFEKLE ATEŞ AÇTI. AÇILAN ATEŞ neticesi 11 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU yasamini KAYBEDERKEN, eş AİLEDEN 6 KİŞİ DE YARALANDI.

POMPALI TÜFEKLE AÇILAN ATEŞ neticesi 11 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU yasamini KAYBEDERKEN, eş AİLEDEN 6 KİŞİ DE YARALANDI.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir