Reza Zarrab’ın Yanına Taşınma Kararı Alan Ebru Gündeş’e Ağır Suçlama: Bu Ülkenin Altını Oymak İçin Anlaşma Yaptılar

  • 10 Months ago
  • 0

İran’a baz alinarak yaptırımların ihlal edilmesiyle alakalı Amerika’da görülen davanın mühim ismi Reza Zarrab, itirafçı olduktan ardindan New York’ta lüks yaşantısına art dönmüştü. Ebru Gündeş’in geçtiğimiz günlerde eşi Reza Zarrab’ın yanına taşınma kararı alması ise tartışmaya yollar açtı. Gündeş’in taşınma kararında kızı Alara’nın babasından ayrı kalmasını istemediği tesirli olduğu öne sürülmüştü.

AĞIR SUÇLAMALAR YÖNELTTİ

Bu karar, Reza Zarrab evvel gözaltına alınıp tutuklandığında fazlaca tartışılan tek iddiayı tekrar gündeme getirdi: Reza Zarrab, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ile anlaşarak gitti, tatil bahaneydi… Habertürk yazarı Sevilay Yılman o Daha önceki tartışmayı anımsadıp Ebru Gündeş’e çok ağır suçlamalar yöneltti.

İşte Yılman’ın yazısından mühim satır başları;

“O zamanlar dilimde tüy bitti bunu size anlatmak için” diyen Sevilay Yılman, “Defalarca yazdım, çizdim bu erkek ve karısı Türkiye’yi karalamak amaciyla ABD’yle işbirliği yaptılar. “Kızlarının Disneyland’ı görme arzusu filan Tamamiyle senaryonun tek parçası. mesele Disneyland değil, mesele kapağı Tamamiyle ABD’ye atmak” dediğimde kimisi inanmadı” ifadelerini kullandı.

“BU ÜLKENİN ALTINI OYMAK İÇİN ANLAŞMA YAPTILAR”

“Bildiğim tek şey, tek sefer dahada Reza Zarrab veyahut başka Bilinen ismiyle Rıza Sarrap! Her ne haltsa… İşte bu arkadaş ve karısı Başka bir deyişle Ebru Gündeş… Bu ülkenin altını oymak amaciyla anlaşma yaptılar” iddiasını tekrarlayan Sevilay Yılman şöyle ayni ritimde devam etti:

dahada Türkiye’deyken üstelik yapılan bu anlaşma gereği de; ‘Öt Reza’cım… Bize Türkiye’yi sıkıştıracak bildiğin bilmediğin ne varsa dök! Biz de AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ de de eşin ve kızınla kurmak istediğin hayatı sana verelim!’ denilmişti. İşte şimdi o denilen adina getiriliyor.”

“BİLİYORUM Kİ ÇOĞUNUZ ÖFKEDEN DELİYE DÖNÜYOR”

“Ebru Hanım ile kızı Alara hâlâ FBI korumasında olduğu Bilinen kocasının yanına taşınıyor” hatırlatması yapan Sevilay Yılman, “Biliyorum ki çoğunuz hiddetten deliye dönüyor bu satırları okudukça. özellikle de o sesine hayran olduğunuz, ayıla bayıla şarkılarıyla mest olduğunuz Ebru Gündeş’e kızıyorsunuz!” dedi. Yılman yazısını şöyle bitirdi:

Ve olasılık diyorsunuz ki; “Senin kocan bunca sene ekmeğini yediği Türkiye’yi çamurlayarak, karalayarak Amerikalılara sattı. Aylarca bu memleket insanı senin kocanın bu ahlaksızlığı sebebinden hop oturduk hop kalktık. Sayesinde ABD’den dünyanın kazığını yedik. Şimdi sen hiçbir şey olmamış benzeri kalkıp bu hain adamın yanına gidiyorsun!”

“KOCASININ YAPTIKLARINA ne türlü GÖZ YUMDU”

Yapmayın! Demeyin öyle kadıncağıza… Nihayetinde o hain adamın yanına gitmeye mecburmuş. Yakınlarına açıklama etmiş bu sebebi… Demiş; “Kızım ile babasının birbirlerinden kopuk olmasını istemiyorum! mecburi olarak taşınıyorum New York’a!”

Hülasa… Ebru Gündeş bu güne civarindan ne yaptıysa… Başka bir deyişle bu ülkenin altına dinamiti koyup ABD’ye satış yapan hain kocasının yaptıklarına nasıl ve neden göz yumduysa… Bundan ardindan da yapacağı herşey aynı şey için. Başka bir deyişle tek kızı için!

“ALARA İLE BABASI BİRBİRİNDEN KOPUK OLMASIN”

Ebru Gündeş yakınlarına ”Alara ile babasının birbirlerinden kopuk olmasını istemiyorum. Kızımız artık vatan dışında okuyacak. Ama ülkemle bağımı tabiki koparmayacağım” demişti.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir