Şahin Mesajlaşma Toplu Mesaj Hizmetleri

  • admin
  • 3 Months ago
  • 0

Sizlerde toplu sms atmak istiyorsanız eğer, bunun için en iyi hizmetleri sunan Şahin Haberleşme ile çalışabilirsiniz. Günümüzde bir çok iletişim aracının kullanılıyor olması nedeni ile bugün en fazla tercih edilenler arasında şüphesiz ki cep telefonları geliyor. Hatta sosyal medyanın bu kadar yaygınlaşması, insanların bu kadar interneti kullanmaları ve daha bir çok detayın başında cep telefonları geliyor. Hiç kuşkusuz bu süreçte insanlara en kolay şekilde ulaşmanın yolu ise sms atmak olacaktır. Kısa mesajlar, telefonların cebimize girdiği günden beri kullanılan en önemli araçların başında gelmektedir. Zaman içerisinde daha uygun maliyetler ile kullanılıyor olması, bugün Şahin sms hizmetleri sayesinde daha etkin bir şekilde mesaj atmamıza da imkan sunmaktadır.

Toplu Mesaj Atmanın Faydaları ?

Genel olarak reklam amacı ile kullanılan toplu kısa mesaj sistemi, hizmet veren firmaların almış oldukları izinler dahilinde sizin için resmi olarak mesaj atmaları ile mümkün hale gelmektedir. Yani direk operatörler aracılığı ile bu mesajlar atılmakta olup, insanları rahatsız etmeden hedefe ulaşmanızı sağlamaktadır. olmaktadır. Bu sayede direk olarak müşterilere ulaşmak ve insanlara yapmış olduğunuz kampanyaları duyurmak da mümkün olmaktadır. Tabi ki Şahin Mesajlaşma servisi bu konuda çok daha etkin olmasından dolayı, daha rahat bir şekilde işinizi yapabilmektesiniz.

Mesajlarınızı Direk Kullanıcıya Ulaştırın

Mesajların okunma oranlarının bir hayli yüksek olmasından dolayı, bir çok kurum, kuruluş ve marka için bu tür çalışmalar çok daha etkin olmaktadır. Siyasi partiler özellikle seçim zamanlarında daha etkin bir şekilde çalışmaktalar. İşte bu nedenle sizde her daim rahatlıkla mesaj yollatabilirsiniz. Ayrıca kendi müşterilerinizin numara datalarına sahipseniz eğer, bunu da sisteme yükleyerek sadece bu kişilere de toplu olarak mesaj atabiliyorsunuz. Toplu ssm ya da resimli olan mms atmanın Şahin sms sistemleri ile daha kolay olduğunu da bu süreçte görmüş olacaksınız.

Kurumsal Firmaların Çözüm Ortağı Şahin Haberleşme

Şahin Mesajlaşma sayesinde her anlamda iş gücünüzü arttırmanız da mümkün olacağından dolayı, bu sayede rahat bir şekilde toplu sms attırabilecek ve tanıtımlarınızı iyi bir şekilde yaptırmış olacaksınız. Bu tür reklamların sizin için oldukça iyi bir avantaj olduğunu öncelikli olarak belirtelim. Zaten kendiniz dahi telefonunuz mesaj bölümüne bakarak, gelen reklam ve bilgilendirici mesajların ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse eğer, evden eve nakliyat şirketleri, elbise veya çeşitli ürün mağazaları, zincir marketler, siyasi partiler, resmi devlet kurumları gibi bir çok firma insanları yani cep telefonu kullanıcıları gerek bilinçlendirmek ve gerekse de ürünleri hakkında bilgilendirmek için, mesajları toplu olarak atmaktalar.

Mesajlarınızı Güvenle Atın

Öncelikli olarak her yerden mesaj atamazsınız. Evet bu tür hizmetleri sağlayan kurumlar bir hayli fazla olsa da, her yere güvenmeniz doğru olmayacaktır. Bunun bilincinde olan BTK ise, sadece bu işe uygun gerekli alt yapıyı kurmuş olan şirketlere hizmet vermektedirler. Bu şirketlerden olan ve Şahin Mesajlaşma olarak 2013 yılından beri hizmet veren firma sayesinde, artık bir çok işinizi kısa yoldan halletmiş olacaksınız. Şirketin sms servisini kullanarak büyük bir avantaja sahip olacaksınız. Her işinize uygun doğru hedef kitleye de bu sayede ulaşmış olacaksınız.

Şahin SMS İle Mesaj Yollayın

Ayrıca güçlü bir dataya sahip olmalarından dolayı, kadın, erkek, genç, yaşı ve bölgesel olarak da mesaj atacağınız kişilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Yapmanız gereken sadece www.sahinhaberlesme.com.tr sitesini ziyaret etmek ve müşterileri arasına girerek, mesaj atmaya başlamak olacaktır. Sizde artık toplu sms işlerinizi güvenle yaptırabilir ve en uygun fiyatlar ile yüz binlerce kişiye ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bölgesel Olarak Toplu Sms Hizmetleri

Siyasi partiler için de Türkiye’nin tamamı yerine, sadece belirli bölgelere mesaj atmaları kaçınılmaz olmaktadır. Seçmenlere duyuru yapmaları bu sayede mümkün olmasından dolayı, rahatlıkla bunu Şahin sms hizmetleri ile elde edebilirsiniz. Burada Şahin mesajlaşma firmasının vermiş olduğu hizmetler sayesinde, bölgesel olarak hitap ettiğiniz kesime ulaşacaksınız. Türkiye’de resmi olarak tüm operatörlerde dahil olmak üzere 76 milyon’a yakın sayıda telefon numarası bulunmaktadır. Sizin bulunmuş olduğunuz şehirlerde ki kişilere ulaşmak ise firmanın database’si ile mümkün olacak ve istediğiniz miktarda mesaj atabileceksiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir