Sevgilisini bıçaklayarak öldürdü, savunması pes dedirtti: Korkutmak istedim

  • 3 Months ago
  • 0

Kayseri‘de tartıştığı sevgilisi Çiğdem Tokgöz’ü (28) bıçaklayarak öldüren Aslan Aydemir’in (41) yakalanmis yargılanmasına başlandı. maznun Aydemir, Tokgöz’ü çok sevdiğini söyleyerek, “Çiğdem’in saçının teline zarar gelmesini istemezdim. Onu çok seviyordum. Erkekliğime ve çocuklarıma argo edince korkutmak amaciyla aldığım bıçakla tek anlık sinirle bıçakladım” dedi.

ÖMÜR BOYU HAPİS CEZASI İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

Olay, 28 Ekim bugünü ortada Talas kazasi Deliçay Sokak’ta Çiğdem Tokgöz’ün yaşadığı hanede alana geldi. Bünyan kazasinda rençperlik yapan evli Aslan Aydemir, tartıştığı sevgilisi iki bebek annesi Çiğdem Tokgöz’ü ekmek bıçağı ile bıçaklayarak öldürdü. Yakınları tarafından polise teslim edilen Aslan Aydemir, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Kayseri 5’inci Ağır karar Mahkemesince maznun Aslan Aydemir hakkında, ‘canavarca hisle veyahut işkence çektirerek insan öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış hayat boyu mapus cezasıyla istemiyle dava açıldı. Davanın evvel duruşmasında maznun Aydemir ile can veren Çiğdem Tokgöz’ün şikayetçi annesi M.T., Daha önceki eşi İ.U. hazır bulundu. Çiğdem Tokgöz ile 4-5 senedir ilişkileri olduğunu ve çok sevdiğini söyleyen maznun Aydemir, “Çiğdem iyi tek kızdı. Bana derdini ve sıkıntılarını anlattı. Parasal ve içsel olarak her biçimde yanında olacağımı söyledim. Çiğdem ile ilişkimiz başladı. Çiğdem ve çocuklarına bendeniz bakıyordum. ev tutmuştuk” dedi.

“KORKUTMAK İSTEDİM”

Aydemir, sevgilisi Tokgöz’le nihayet vakitlerde aralarında Parasal meseleler hasebiyle tartışmalar olduğunu belirterek, “Yatak odası takımı istedi, ‘alamam’ dediğim de, kazanç sebebinden tartışmaya başladık. Çiğdem’e tek şeyler alınca iyi, almayınca kötüydü. ‘Paran varsa, bendeniz varım, paran yoksa yokum’ ve ‘sen nasıl erkeksin’ diyerek, erkekliğime laf etti. Ağır laflar edince kendimi kaybettim, elimle ani çok kez vurdum. Sabah, tekrar tartıştık, çocuklarıma laf edince elime aldığım bıçakla korkutmak istedim. tek anda kendimi kaybettim. Çiğdem’in saçının teline zarar gelmesini istemezdim. Çiğdem’in konuşamayan minik kızı E.U.nun (6) sırtına babasının telefon numarasını yazarak, parka bıraktım. Mağdur olmalarını istemedim” diye konuştu.

“ÇOCUĞUMUN GENÇLİĞİNİ ÇALDI”

Duruşma salonuna geldiğinde yanında oturan zabita memuruna, “Kızımın katili bu mu?” diyen anne adayi M.T. ise, “Çocuğumun gençliğini çaldı. En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum, katil” dedi. Mahkeme heyeti, maznun Aslan Aydemirin tutukluk halinin devamına karar vererek,  us sıhhati raporu aldırılması amaciyla duruşmayı erteledi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu: Sevgilisini bıçaklayarak öldürdü, savunması pes dedirtti: Korkutmak istedim

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir