Survivor şampiyonu Adem Kılıççı, bir polis memurunu darp etti

  • 11 Days ago
  • 0

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasına katılarak şampiyon var olan Adem Kılıççı, Sarallar grubuna aza arkadaşları Aziz Saral ve Fikri Saral, eğlenmek amaciyla gece kulübüne gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde çıkan münakaşa sısa müddette arbedeye dönüştü ve zabita var olan şahıs, Kılıççı ve Sarallar tarafından feci şekilde yaralama edildi.

MEMURUN KAFASINA CAM ŞİŞE KIRDI

Sabah’ta bulunan habere göre: Güvenlik Büro’da çalışan zabita memuru Murat C., kız arkadaşıyla birlikte İstanbul Ortaköy’deki lüks tek eğlence mekanına gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde kulüpte eğlenen çift, taraf masada bulunan tek grupla tartışmaya başladı. İddiaya göre toy erkek eğlenirken tek istikametten da video çekiyordu. taraf masada bulunan müşteriler ise, “Bizim fotoğrafımızı mı çekiyorsun?” dedi. Kılıçcı, Sarallar grubuna aza Aziz Saral ve Fikri Saral’ın aralarında bulunduğu grup arasında başlayan münakaşa kısa süre ardindan arbedeye dönüştü. İddiaya göre, zabita memuru, ani grubun saldırısına uğradı. Kılıççı masada bulunan cam şişeyi zabita memurunun kafasında kırdı.

DAKİKALARCA yaralama EDİLDİ

Yere yığılan zabita memuru, aynı grup tarafından dakikalarca yaralama edildi. Mekanın görevlileri olaya müdahale etti. Yerde kanlar içinde var olan zabita memuru ambulansla hastaneye götürülüp rehabilitasyon altına alındı. Mağdur sıfatıyla ifadesi alınan zabita memuru, kendisini yaralama eden şahısları tespit etti.

3’ER YIL HAPİSLERİ İSTENDİ

Kılıççı, Aziz Saral ve Fikri Saral ile alakalı başlatılan tahkikat geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Cumhuriyet Başsavcılığı’nca üç kuşkulu ile alakalı dava açıldı. Hazırlanan iddianamede iştirak seklinde silahla zabita memuru Murat C.’yi yaralama ettikleri ileri sürülen şüpheliler ile alakalı tek seneden 3’er seneye civarindan mapus istendi.

ADEM KILIÇÇI KİMDİR?

1986’da Ağrı’da doğdu. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesi var olan Kılıççı Antalya’da düzen eden 2004 hayat Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya aldı. Şikago’nun ev sahipliğini yaptığı 2007 hayat Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya elde etti. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesidir. 2001 Avrupa Şampiyonası 2.si 2009 Akdeniz Oyunları 2.si 2011 Avrupa Şampiyonası 2.si 2013 Akdeniz Oyunları 1.si 2014-2015 AIBA APB Proboxing hayat Şampiyonu olmuştur. 2008 Pekin ve 2012 Londra olimpiyatlarında ülkemizi temsil etmiştir Ayrı olarak beden Eğitimi öğretmenliği yapmaktadır. 2017 seneninde Survivor’da yarıştı. 2018 seneninde Survivor’da tekrar yarışan Adem şampiyonluğu almıştır. Adem Kılıççı 2019 senesi Survivor ülkemiz Yunanistan’a giden Daha önceki yarışmacılar arasında yer almıştır.

Haber Videosu: Survivor şampiyonu Adem Kılıççı, memurun kafasında cam şişe kırdı!

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir