Taciz etti

  • 2 Years ago
  • 0
Antalya’nın Manavgat kazasinda 60 yaşında olan Karin Ellen Hitzel adli Alman yurttaşı kadının ölümüyle alakalı tertemiz detaylar alana çıktı. Şahsın, taciz ettiği kadın polisi arayacağını söyleyince boğazını sıktığı, kadını otururken görünce bu kez başını taşla ezdiği tespit edildi.

Manavgat Sorgun mahallesi Avni Akın Caddesinde halı alan karşısında bulunan bağımsız tripleks hanede tek başına yaşadığı öğrenilen 60 yaşında olan Karin Ellen Hitzel adli Alman yurttaşı kadın, 8 Temmuz tarihinde evinin bahçesinde üzerinde kurumuş otlarla kapalı ve ölü halde bulundu. Alman kadının cesedini bularak polise havadis veren kadının Daha önceki bay arkadaşı Hasan V. olaydan ardindan rasat altına alınırken, Manavgat güvenlik Müdürlüğü Asayiş ofis Amirliği ekipleri cinayete kurban gittiği için Alman kadının katilinin bulunabilmesi amaciyla hummalı tek çalışma başlattı.

Polis kılı kırk yardı

Asayiş ofis Amirliğine bağlı ekipler, işe Alman kadının oturduğu evin bitişiğindeki hanede var olan ve Side’de bulunan tek kuyumcunun çalışanlarının ifadesine başvurarak başladı. Kuyumcu çalışanlarının lojman olarak kullanılan tripleks hanede kuyumcu çalışanlarının yanı sıra kuyumcunun inşaatında mermer işi yapan ustaların da kaldığı, bu ustalardan Ş.A.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir