WhatsApp kullanıcıları dikkat! WhatsApp Gold tehlikesi geri döndü | Whatsapp Gold nedir?

  • 5 Months ago
  • 0
WhatsApp’la alakalı tekrar herkesi korkutan tek havadis geldi. WhatsApp’da geçtiğimiz sene alana çıkan WhatsApp Gold isimli uygulamaya ait iletiler tekrar alana çıktı. Kullanıcıları virüslü tek uygulamaya yönlendiren WhatsApp Gold linki, aktarılan bilgilere göre oldukça riskli neticeler doğurabiliyor. uzman olanlar WhatsApp’ın GOLD isimi altında tek uygulaması olmadığını belirterek bu tür uygulama ve güncellemelere karşı yurttaşları uyardı.

WhatsApp Gold Başka bir deyişle WhatsApp’a ek özellikler kazandıracağı iddiasıyla Bir hayli telefona virüs bulaşmasına neden var olan yazılım tekrar alana çıktı. En nihayet alana çıktığında sık sık haberlere mevzu var olan WhatsApp Gold amaciyla uzmanlar, dolandırma Emelli tek program olduğu ile alakalı ikazlarda bulunuyor.

WHATSAPP GOLD ÜNLÜLERİ amaç ALIYOR

Akıllı telefonlarda özellikle en popüler mesajlaşma uygulaması var olan WhatsApp üzerinden dolandırılan, hesabı ele geçirilen insan sayısı gittikçe artıyor. WhatsApp üzerinden WhatsApp Gold yükseltmesi amaciyla insanlara davetiye iletisi gelirken, gönderilen iletilerde bu yazılımı Yalnızca ünlülerin kullandığı, yazılımın sızdırıldığı ve linke tıklanması vaziyetinde kullanılabileceği yazıyor. Linke tıklandığında ise dolandırıcıların kişisel bilgilere ulaşması ve telefonlara sızması amaciyla kapı açık kalıyor.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir