Barbie bebeğe benzemek için tam 1 milyon TL harcadı, eski halini görenler gözlerine inanamadı..haberini okuyun

  • 17 Days ago
  • 0

Almanya doğumlu olan ve kendisini Instagram’da Jessy Bunny olarak tanıtan 21 yaşındaki Jessica’nın eski halini görenler gözlerine inanamadı.

21 yaşında onlarca estetik operasyonu geçiren Jessica bu operasyonlar için toplamda 70 bin doların üzerinde (yaklaşık 1 milyon TL) para harcadı.

Genç kadın, üç yıldır düzenli olarak operasyonlar geçirdiğini ve sonunda ‘hayalindeki bedene’ kavuştuğunu söyledi. Ancak ailesinin kendisine destek olmadığını ve artık onlarla görüşmediğini belirtti.

Jessy, istediği görünümü elde etmek için üç göğüs büyütme, bir burun estetiği ve birden fazla dudak ameliyatı geçirdiğini açıkladı. Jessica, “Eskiden mutlu ve sağlammış gibi davranırdım ama gerçek benliğim değildim” dedi.

Instagram fenomeni, “Ailem eğitim konusunda çok muhafazakar görüşlere sahipti. Ne zaman yaz aylarında seksi kıyafetler giysem onlar için bir kabus gibiydi. Göğüs dekoltemi örtmek için bana eşarplar verirlerdi’ dedi.

Jessy’nin Instagram’da yaklaşık 85 bin takipçisi bulunuyor. Genç kadın geçirdiği estetik operasyonlarıyla ilgili detayları da sık sık sayfasından paylaşıyor.

Ünlü çiftlerin beden dilleri, ilişkileri hakkında ne söylüyor? İlginizi Çekebilir Ünlü çiftlerin beden dilleri, ilişkileri hakkında ne söylüyor? Coronayı atlatanlara bilimsel araştırma ile uyarı geldi: Omicron yine de bulaşıyor İlginizi Çekebilir Coronayı atlatanlara bilimsel araştırma ile uyarı geldi: Omicron yine de bulaşıyor

Kaynak :sozcu

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betcup