Kendiniz Gibi Size Özel Davetiyeler

  • admin
  • 2 Months ago
  • 0

Kendiniz Gibi Size Özel Davetiyeler

Tam 43 yıldır matbaa sektöründe öncülük eden ilk olarak Cağaloğlu üzerinde Aydın Kartpostal Sanayi Ticaret adı altında kurulan firma başlarda küçük olarak başlamıştır. Daha sonrasında ise işleri büyütmeyi başarmış olan firma yoğun tempo içerisinde ürün içeriğini de geliştirmiştir. Ardından kuruluşundan 6 sene sonra İnci Davetiye adı altında faaliyet veren davetiye üretimine geçiş sağlamıştır.

Bildiğiniz üzere her sene binlerce çift özellikle de yaz sezonlarında olmak üzere evlenmek için bir yola adım atıyorlar. Bu dönemlerde düğün salonlarına rağbet olduğu kadar elbette davetiyeler üzerinde de yoğun bir artış olmaktadır. İnci Davetiye firması elinde olan markaların fazlalığı ve kataloglar üzerinden yüzlerce ürüne sahip olmasıyla davetiye seçiminde oldukça yardımcı olur. Aklınızda hayal ettiğiniz düğün davetiyesi kesinlikle İnci Davetiye içerisinde olacaktır. Hatta kafanızda olan baskılardan daha farklı modeller hayal ediyorsanız eğer özel tasarımlar ile farklı davetiye seçenekleri de sunarlar. Her davetliniz için ayrı ayrı farklı davetiyeler de hazırlanabilir. Hatta isterseniz kendi çizimlerinizi getirebilir ve bu doğrultuda tasarımcılar ile birlikte karar verebilirsiniz.

Özel Baskılar

Davetiyeler için iki tür baskı seçeneği mevcuttur. Birisi klasik ve genel tercih edilen normal baskılardır. Normal baskıların tercih edilmesi daha çok ekonomik sebeplerden kaynaklıdır. Bir diğeri ise varaklı baskı denilen özel sedefli davetiyelerdir. Bunların fiyatları normallere nazaran daha fazla değişkenlik gösterir. Ancak oldukça emek isteyen ve makinelerinin kullanımında ustalık isteyen çalışmalar vardır.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betcup